Bugun...


Vali Erin açıkladı! O tarihte tamamlanacak
(RHA AJANS/RHA) - Eyyübiye'de ilk yıkımın gerçekleştiği Kültür ve Turizm Yolu Projesi açılışında konuşan Vali Abdullah Erin, yapımı bir türlü tamamlanmadığı için vatandaşların tepkilerine neden olan Çevik Kuvvet Kavşağı ve 10 kilometrelik Kuzeybatı çevre yoluna da değindi.

Vali Erin açıkladı! O tarihte tamamlanacak
+ -
Eyyübiye'de ilk yıkımın gerçekleştiği Kültür ve Turizm Yolu Projesi açılışında konuşan Vali Erin, Çevik Kuvvet Kavşağı için de tarih verdi.
Vali Erin, Haziran ayına kadar projenin tamamlanacağını belirtti.
Vali Erin, şunları kaydetti:
" Şanlıurfa, Cumhurbaşkanımızın 20 senedir en fazla üzerinde durduğu şehirlerin başında geliyor. Çok büyük hizmetler yapıldı. Şöyle bir geriye baktığımızda sadece karayolunda 6 buçuk milyarın üzerinde yerel bütçeden Şanlıurfamıza yapılan yollar var. Eksikliklerimiz de var, Çevik Kuvvet Kavşağı var. Bu sorunu Ankara’da Bakanımızla paylaştık. Kuzey Batı Çevre Yolu var. Temmuz’da bitireceğiz dediler. Zeynel Başkanımız, ‘Vatandaşımızın sabrı tükendi, daha erken bitirelim’ dedi. Sayın Bakanımız, 'Her şeyi yapacağız' dedi. İnşallah 2021’in ilk yarısında Çevik Kuvvet Kavşağının Kuzey Batı Yolunu da vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız.”

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI