Bugun...


CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Nazlıaka, Şanlıurfa’ya Geliyor
CHP Şanlıurfa İl Başkanlığından yapılan açıklama da CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın yarın saat 11.00’da İl Başkanlığında basın açıklaması yapacağı bildirildi.


CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Nazlıaka, Şanlıurfa’ya Geliyor
+ -
CHP’nin kadın heyeti ‘CHP YAŞAM HAK OTOBÜSÜ’ ile birlikte Şanlıurfa’ya geliyor.26. Dönem CHP Ankara Milletvekili, CHP PM Üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, YaşamHak Otobüsü’yle bir dizi temaslarda bulunmak üzere 11 Haziran Cuma günü Şanlıurfa’ya geliyor.
Kadın Kolları Genel Başkanı seçildikten sonra kadınlara yönelik şiddete karşı yoğun bir mücadeleye giren Nazlıaka, CHP Genel Merkezinin otobüslerinden birini “YaşamHak Otobüsü” yaparak Türkiye’nin farklı illerinde şiddet görmüş kadınları, kadın derneklerini ve platformlarını ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunuyor, devam eden davalara katılıyor, kadına yönelik şiddete karşı kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapıyor.
Bu kapsamda Şanlıurfa’da bir dizi temaslarda bulunacak Genel Başkan Nazlıaka’ya CHP PM Üyesi Erbil Aydınlık’da eşlik edecek. Programla ilgili paylaşılan bilgiye göre Aylin Nazlıaka’nın programı 11 Haziran Cuma Günü, saat 11:00’da CHP Şanlıurfa İl Başkanlığı önünde yapılacak basın açıklamasıyla başlayacak.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI